PROGRAMY | POMOC | KONTAKT    

Przetwarzanie danych osobowych

Programy JZK ze swej natury mogą być wykorzystywane do przetwarzania danych osobowych, natomiast dzieje się to zawsze na komputerze użytkownika, przy jego pełnym udziale i pod jego pełną kontrolą.

Nie przechowujemy i nie przetwarzamy cudzych danych osobowych. Wszystkie dane wprowadzane w programie pozostają tamże, na komputerze klienta.

Rekomendujemy nie korzystanie z oprogramowania wysyłającego dane do tzw. chmury.

Jest to szczególnie istotne w przypadku danych związanych ze świadczeniem usług medycznych, obsługi notarialnej, adwokackiej, radcy prawnego, rzecznika patentowego, doradcy podatkowego lub biegłego rewidenta.

Z uwagi na restrykcyjny charakter ustawy o ochronie danych osobowych, nie świadczymy usług bezpośredniego przetwarzania danych osobowych za pomocą systemów internetowych, w tym przechowywania jakichkolwiek danych osobowych na serwerach JZK.

Użytkownik może wykonywać takie czynności wyłącznie na własne ryzyko, zawierając z odpowiednim podmiotem zewnętrznym umowę przewidującą świadczenie usługi przetwarzania danych osobowych. JZK nie świadczy takich usług, pozostając wyłącznie dostawcą oprogramowania.

Regulamin
Licencja

Programy dla firm  Druczek  Druczek PRO HIT!  Fakturzysta  Fakturzysta PRO  Podatki JPK  Pakiet JZK  Branżowe 8 
JPK e-Deklaracje ZUS 
Pomoc 
Kontakt  Napisz do nas! 

Wydawcą nowych wersji aplikacji serii Pakiet JZK, JZK®, Druczek®, Fakturzysta®, Jak Zawsze Kapitalne oraz przyjazdyGTFS jest JZK24 sp. z o.o. © 2019 · Sprzedaż i obsługę klienta prowadzi Studio JZK sp. z o.o. 2012-2019 · Partial copyright © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, 1992-2018 · Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niekomercyjny projekt PRZYJAZDY.PL jest prowadzony do 11 listopada 2020 i objęty szeregiem patronatów honorowych. © Studio JZK sp. z o.o. 2017-2019 · Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox · Kierownik Projektu: Jarosław Knypl

2019-02-22 09:35 #0.4 for 3.80.60.248 @ec2-3-80-60-248.compute-1.amazonaws.com