Fakturzysta

 Opis programuFunkcjeReferencjePobierzZamów 

Lista referencyjna

Aplikacje dla profesjonalistów, używane przez profesjonalistów. Sprawdź, w ilu branżach wykorzystywany jest program JZK® Fakturzysta

Program Fakturzysta to narzędzie używane na całym terenie Polski przez różne branże. Oto najważniejsze z nich:

Przetwórstwo przemysłowe: Tu znajdziemy firmy zajmujące się różnymi rodzajami druku, produkcją opakowań z papieru i tektury, a także firmami piekarniczymi.

Handel: Tutaj mamy firmy związane z konserwacją i naprawą samochodów, sklepy spożywcze, a także firmy zajmujące się sprzedażą detaliczną poza siecią sklepową.

Budownictwo: W tej grupie mamy firmy budowlane, które zajmują się budową domów, instalacjami elektrycznymi, a także instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi i klimatyzacyjnymi.

Usługi profesjonalne: Tutaj mamy firmy związane z architekturą, inżynierią i doradztwem technicznym, a także rachunkowością i doradztwem podatkowym.

Usługi administracyjne: W tej grupie znajdują się firmy ochroniarskie, firmy sprzątające, a także organizatorzy turystyki.

Informacja i komunikacja: Ta grupa obejmuje firmy doradcze w zakresie informatyki, telekomunikację bezprzewodową, a także różne wydawnictwa.

Pozostałe usługi: W tej grupie mamy salony fryzjerskie i kosmetyczne, naprawę komputerów, a także pralnie.

Transport i magazynowanie: Tu mamy firmy transportowe, zarówno przewożące towary, jak i pasażerów, a także firmy oferujące usługi wspomagające transport.

Wielu użytkowników programu Fakturzysta reprezentuje także inne branże, takie jak rolnictwo, zarządzanie nieruchomościami, gastronomia, kultura, rozrywka, opieka zdrowotna, edukacja, górnictwo, a nawet finanse. Jak widać, program Fakturzysta jest uniwersalnym narzędziem, które przyciąga różnorodne branże.

Użytkownicy programu Fakturzysta reprezentują 145 branż w ramach 18 grup, głównie:

C: przetwórstwo przemysłowe

pozostałe drukowanie (18.12.Z)

produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury (17.21.Z)

produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek (10.71.Z)

...i jeszcze 39

G: handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli (45.20.Z)

sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych (47.11.Z)

pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami (47.99.Z)

...i jeszcze 25

F: budownictwo

roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych (41.20.Z)

wykonywanie instalacji elektrycznych (43.21.Z)

wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych (43.22.Z)

...i jeszcze 12

M: działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

działalność w zakresie architektury (71.11.Z)

działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne (71.12.Z)

działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe (69.20.Z)

...i jeszcze 7

N: działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa (80.10.Z)

niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych (81.21.Z)

działalność organizatorów turystyki (79.12.Z)

...i jeszcze 7

J: informacja i komunikacja

działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki (62.02.Z)

działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej (61.20.Z)

pozostała działalność wydawnicza (58.19.Z)

...i jeszcze 5

S: pozostała działalność usługowa

fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne (96.02.Z)

naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych (95.11.Z)

pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich (96.01.Z)

...i jeszcze 2

H: transport i gospodarka magazynowa

transport drogowy towarów (49.41.Z)

działalność usługowa wspomagająca transport lądowy (52.21.Z)

pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany (49.39.Z)

...i jeszcze 2

A: rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną (01.61.Z)

uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych (01.13.Z)

chów i hodowla drobiu (01.47.Z)

...i jeszcze 2

L: działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi (68.20.Z)

zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie (68.32.Z)

pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (68.31.Z)

I: działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne (56.10.A)

obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania (55.20.Z)

hotele i podobne obiekty zakwaterowania (55.10.Z)

R: działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych (91.03.Z)

działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych (90.01.Z)

Q: opieka zdrowotna i pomoc społeczna

praktyka lekarska specjalistyczna (86.22.Z)

praktyka lekarska ogólna (86.21.Z)

P: edukacja

nauka języków obcych (85.59.A)

pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane (85.59.B)

E: dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

odzysk surowców z materiałów segregowanych (38.32.Z)

zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne (38.11.Z)

B: górnictwo i wydobywanie

wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu (08.12.Z)

K: działalność finansowa i ubezpieczeniowa

pozostałe pośrednictwo pieniężne (64.19.Z)

Zobacz wszystkie branże

Wybrane lokalizacje: 41

Lokalizacje są przybliżone. Prezentujemy tylko tych użytkowników, którzy wyrazili zgodę na obecność na Liście Referencyjnej.

Warszawa

Daily Beauty Dorota Janiszewska
ZbychNet-Zbigniew Żołek
Parking Strzeżony Całodobowy-Dariusz Walewski
HOL-GRAF Piotr Miszta
Rituals Salon Urody Sylwia Gaweł
FACE-3 Agencja Poligraficzno-Wydawnicza Stanisław Rękas
ALFA-JET CONSULTING Dr inż.Michał Szydłowski
SONIFAX Sp. z o.o.
Warszawskie Usługi Kanalizacyjne WUKO Damian Kwiatkowski
Cjp s.c.
TCG-Tryan Consulting Group, Robert Ślusarek
Gebo Polska Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AKCES Edward Zieliński

Nowy Dwór Mazowiecki

ELPINO Ireneusz Mamełka

Piaseczno

AKAR Sp. z o.o.

Pruszków

L. P. REKLAMA Leszek Paziewski

Rzewnie

New House Usługi Budowlane Grzegorz Bieniek

Ciechanów

Kancelaria Obsługi Finansowej Stefania Pariaszewska
Biuro Rachunkowe WANDA J.W.E. Dąbrowscy

Płock

Zakład Elektrotechniczny Henryk Jasiński

Olsztyn

Mechanika Pojazdowa-Lakiernictwo Ryszard Krzyżanowski

Gietrzwałd

Sitodruk Art- Max Edmund Dunajski

Bartoszyce

Firma KO-MED Zbigniew Kozłowski

Giżycko

Projekt

Ruciane Nida

Agromycel Borys Krasowski

Dąbrówno

Elektro-Serwis Wojciech Podolak

Białystok

F.H.U.Piotr Górko

Lublin

EMIR Spółka z o.o.
WIGNET Tomasz Mazurek

Biała Podlaska

DRY-POL 1 Paweł Jackowski

Chełm

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EMBUD Sp. z o.o.

Skarżysko-Kamienna

Zakład Remontowo-Budowlany Szaniawski Marek

Sandomierz

Firma Handlowa ARNIKA Mgr Beata Stępień s.j.
AL-TUR Biuro Turystyczne Aleksander Durtka, Alina Durtka, Krzysztof Janeczko S.j.

Kraków

Freez-Er Jarosław Grzesiak
Centrum Doskonalenia Zawodowego CDZ Edward Jaglarz

Gołcza

Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy Zebex Michał Nowak

Wielka Wieś

OKMONT s.c.

Brzesko

Restauracja Hotel AUGUST Dariusz Augustyn
Wisdom Consulting Tomasz Morawik

Nowy Sącz

CZOCH Motorsport Krzysztof Czoch
Biuro Projektów Paweł Dygoń

Łękawica

Metamorfoza

Mszana Dolna

F.H.U. Jarosław Skawiński

Rzeszów

Firma Handlowo-Usługowa ELEKTROMAR Mariusz Osiadły

Tyczyn

Sklep Spożywczy Oczoś Krzysztof

Łancut

Usługi Motoryzacyjne Handel Transport Jan, Zygmunt, Alina Zięba

Nisko

ZPUH Elektronic, Zbigniew Kucia

Laszki

Janusz Janczewski

Korczyna

Zakład Produkcji Cukierniczej Atena Artur Bargieł

Katowice

P. P. H. U. Gran-Ex Arkadiusz Granel
EKOID Iwona Majewska-Durjasz
Todos Travel Adam Pochylczuk

Bytom

Naprawa Urządzeń Medycznych-Krzysztof Miś

Ogrodzieniec

Zakład Usługowo-Produkcyjny Elmax A Grzanka, P Sularz, A Michalik

Lubliniec

Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Małgorzata Kania

Wilkowice

Mechanika Pojazdowa Franciszek Górny

Przyszowice

Gospodarstwo Rolno-Warzywne Krzysztof Krzysteczko

Chróścice

Usługi Remontowo-Budowlane DEMA

Kędzierzyn-Koźle

FPUH BHP Małgorzata Szczuka

Rudnik

Prywatna Praktyka Lekarska Jarosław Krężel

Niemodlin

Pracownia Projektowa W.P.

Wrocław

Meffisto-2 Cezary Florek
LAMIS Bogdan Szyszko
PROEN Elżbieta Nakoneczny

Świdnica

P.W. Multiko Henryk Wudniak

Strzegom

Przeróbka Drewna Eksport-Import Dariusz Pestrowicz

Dzierżoniów

Wykonawstwo Robót Drogowych Tomasz Cydzik

Jelenia Góra

Zarządzanie Nieruchomościami Biuro-Bud Krzysztof Tkaczuk

Legnica

Automatyka Przemysłowa S.C. Dariusz Łobejko, Rafał Raszewski

Zgorzelec

Carservis Jerzy Mucha

Poznań

Termo-Technik Przemysław Adamczak
Pracownia Techniki Dentystycznej Paweł Nadolski

KICIN

Firma Usługowo Handlowo Produkcyjna Maciej Majchrzak

Luboń

Hermi Marek Hermann
Soft-cam Krzysztof Langner

Gniezno

PPHU SAUNABUD Mariusz Powałowski

Książ Wielkopolski

Usługi Techniczne Recykling Serwis Jankowiak Włodzimierz

Ostrów Wielkopolski

Condi GSM

Ceradz Dolny

ASMED Stanisław Samoliński

Zielona Góra

P.U.H. ASPEKT Marcin Zubek

Nowe Miasteczko

DKZ BHP Dominik Koszowski

Żary

TAJ Autoserwis Alina Tkacz

Szczecin

Paweł Mickiewicz-Kancelaria Radcy Prawnego
Softline Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Mrzeżyno

Danuta Bujnowska SKLEPY MARKOWE

Bonin

PPHU Tepak Władysław Pyrka

Tuczno

Zakład Stolarski Józef Narel

Gdańsk

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
Elmech J. Bijowski I Wspólnicy Spółka Cywilna

Elbląg

P.U.H. RENOMED s.c.
Instal-Projekt

Kwidzyn

Koło Łowieckie KNIEJA
TOM-BUD Tomasz Kowalak

Łapino

GEA Term Polska Piotr Jasiukiewicz

Żukowo

T-Com Tomasz Bastian
Lider Bastian Grzegorz

Nowa Karczma

Firma Barton Anna Barton

Gniewino

MKN SERVICE Marek Kak-Niedbała

Bydgoszcz

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Piotr Chyła
ATMED S.C. Andrzej Strączyński, Łukasz Strączyński
PHU GRAFF Arkadiusz Ostafin
Arko Tourist Arkadiusz Hernet

Toruń

Produkcja Bielizny JAKOBI Jadwiga Kowalska
Księgarnia LEKARZ

Barcin

P.H.U. Tacho Driver Ariel Stachowicz

Tuchola

Studio Projektowe Eko-System Radosław Ryl

Łódź

p.u.h. Dami-Pol Mirosław Grzelak
PID Piotr Łuba, Monika Mazur
ATTERO.pl Wojciech Modrzejewski
TOP PRINT A.M. Matyszewscy
PPHU DARENI Renata Szulc

Dobroń

PPHU Wojciech Staciwa

Zgierz

ADAM.S PH-U Tomasz Sawicki

Sochaczew

PIEKARNIA 1919r W. i S. Kaczmarek

Lubochnia

F.U.H. Monter Marzena Kotynia

Łomianki

SRW PATART Artur Borowik

Zielonka

PONO

Łazy

ARRI Sp. z o.o.

Piastów

MAW s.c. Andrzej Wodecki, Marian Wodecki

Lipowiec Kościelny

Specjalistyczny Gabinet Weterynaryjny Jerzy Wałkuski

Joniec

Ochrona Osób i Mienia TOMPOL Sp. Jawna

Działdowo

Markus-1 Zakład Kotlarski-Usługi Marcin Kusiński

Kielce

Administracja Domu Versal-Król Michał
Wulkanizacja i Komputerowe Wyważanie Kół A.Białacki, R. Grzeszczyk

Białobrzegi

ELPOL II Elżbieta Furmaniak

Nowy Targ

CreaTec-Technologia Kreacji

Sosnowiec

Geo- Inż Usługi Geodezyjne Pietrucha Ryszard

Bielsko-Biała

Z.P.H. Pawlus-Plast Mirosław Pawlus

Jaworzno

ALUOKNO Andrzej Jamrozik

Leszno

Zakład Elektroniczno-Mechaniczny ELtax Zbigniew Machowski

Strzelce Krajeńskie

DOMINO Zarządzanie Nieruchomościami Paulina Ferens

Słupsk

Pralnia TEXI

Malbork

PPHU Swojskie Klimaty Krzysztof Kantorski

Pruszcz Gdański

Commelina Jarosław Konkol
Misiolina

Wejherowo

KIM Mechanika Pojazdowa Krzysztof Fiedziuszko

Rumia

Firma Handlowo-Usługowa APUS Jacek Troszczyński

Strzelin

Pro-Comma

Ostatnia aktualizacja: 25-08-2021.

Lista referencyjna
Aplikacje dla profesjonalistów, używane przez profesjonalistów. Sprawdź, w ilu branżach wykorzystywany jest program JZK® Fakturzysta