Studio JZK     Druczek   Warsztat   Serwis   Majster   Fakturzysta   Rolnik   Hotel   Lokator   Kancelaria   Mecenas   Szkoła   Gabinet  

Blog programistów

niedziela, 29 września 2013

Systemowe: Wiele poprawek. Rozwiązano okazjonalny problem z niemożliwością powiązania obiektu po GUID przed jego zapisaniem, kiedy GUID nie został jeszcze nadany. Teraz GUID jest nadawany już w chwili pierwszego wywołania tej funkcji.

Parafia: Iura stolae i inne funkcje. Wprowadzo możliwość rejestrowania ofiar składanych przez parafian oraz ich automatyczne podsumowanie, z podziałem na szafarzy. Można planować już intencje mszalne, odwiedziny duszpasterskie etc. Program osiągnął już komplet podstawowej funkcjonalności, teraz czekamy na uwagi i pierwsze wrażenia.


sobota, 28 września 2013

Parafia: Dostępne jest drukowanie wybranych elementów. Można już wydrukować np. świadectwo Chrztu św. albo karta parafianina.


piątek, 27 września 2013

Parafia: Nowy terminarz liturgiczny. Standardowy moduł Terminarz w programie Kancelaria Parafialna zachowuje się teraz inaczej, prezentując informacje z kalendarza liturgicznego.

Parafia: Wzmianki automatyczne. Teraz podczas dodawania informacji o sakramencie automatycznie zapisywana jest wzmianka w Księdze Chrztu.


środa, 25 września 2013

Systemowe: Wiele poprawek. Zwiększono stabilność aplikacji w niektórych przypadkach, związanych np. z przewaniem wyboru elementu z listy.

Parafia: Pierwsza wersja już dostępna. Pierwsza wersja programu Kancelaria Parafialna jest już dostępna do pobrania. Wiele funkcji jeszcze się zmieni i nie wszystkie moduły są aktywne, można natomiast wyrobić sobie zdanie o przyszłej funkcjonalności aplikacji.

Parafia: Zapraszamy na LubSacro 2013 do Lublina. Już w przyszłym tygodniu będzie można zapoznać się z programem Kancelaria Parafialna na targach LubSacro 2013, które odbędą się w dniach 1-3 października w Lublinie.


poniedziałek, 23 września 2013

Hotel: Zapraszamy na targi Inwest Hotel. Zapraszamy na prezentację naszego programu Hotel X3, odbywającą się w ramach targów Inwest Hotel na MTP w Poznaniu.


piątek, 20 września 2013

Kontrahenci: Użyteczne nowości. Teraz podczas wprowadzania danych kontrahenta, automatycznie odszukiwany jest odpowiedni kod pocztowy. Wcześniej możliwe było automatyczne wyszukiwanie miasta wg kodu pocztowego, teraz po wpisaniu pełnego adresu bez kodu pocztowego, właściwy kod pocztowy odnajdowany jest automatycznie.


środa, 18 września 2013

Faktury: Drobne poprawki.


piątek, 13 września 2013

VAT: Poprawki w module. Zmieniono nazwy i opisy pól w module, tak aby lepiej odpowiadały treści deklaracji. Faktury wewnętrznie są już obsługiwane, program nie korzystał z nich już od początku 2013 roku.


wtorek, 10 września 2013

Licencje: Usunięto zbędne aplikacje. Programy mikroDruczek, Kustosz, Grajek nie będą już udostępniane do pobrania.

Szkoła: Drobne poprawki. Wyłączono automatyczne przeliczanie ceny kursu, teraz program oblicza cenę po naciśnięciu przycisku. Umożliwia to ręczne podanie ceny kursu wprost.


poniedziałek, 9 września 2013

Systemowe: Drobne poprawki. Ulepszono możliwości dostępu i edycji do danych z modułu VAT i Książka przed Administratora.

VAT: Poprawione odczytywanie danych. Jeśli po pobraniu aktualizacji nie widać danych w module VAT, być może plik uległ uszkodzeniu. Należy wtedy najpierw pobrać kolejną aktualizację (oznaczoną jako #951 z 2013.09.09), odtworzyć plik RejestrVAT z ostatniej dostępnej kopii zapasowej i uruchomić program ponownie.


niedziela, 8 września 2013

Android: Otwiera się przed nami nowy świat. Na przełomie roku przewidujemy wypuszczenie pierwszych aplikacji dla systemu Android. Więcej informacji.

Kancelaria: Nowa nazwa aplikacji. W związku z przygotowaniami do premiery nowego programu Kancelaria Parafialna na targach Sacro Expo 2013, dotychczasowy program Kancelaria zmienia nazwę na Kancelaria Lex.


czwartek, 5 września 2013

Systemowe: Drobne poprawki. Poprawiona obsługa czytnika kodów kreskowych w oknie Nowa faktura.© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.