Druczek®   Fakturzysta®   Warsztat   Podatki   Niezbędnik JPK   Branżowe   ·   Co nowego?   NOWY ZUS!   Pobierz!   Zadzwoń   KUP!    

Blog programistów

czwartek, 21 września 2017

Uruchomiono nowy serwer kursów walut. Przez 24 godziny mogą występować problemy z pobieraniem kursów walut z programu. Czas jest potrzebny, aby serwery DNS zauważyły zmianę adresu. Nowy serwer oferuje lepszą wydajność i pozwoli na prawidłową obsługę większej ilości zapytań. Nowy serwer dostępny jest pod adresem https://kursy24.jzk.pl.


wtorek, 19 września 2017

Cichaczem i bez wielkich fanfar nadchodzi operacja ZUS. System działający od 1998 roku zostanie wyłączony, a przelewy składane w dotychczasowej formie nie będą przyjmowane.

Ogromny problem także dla osób, które płacą ZUS nieregularnie, za wybrane składki lub zalegają za wcześniejsze okresy. Zobacz szczegóły zmian. Informacja w programach pojawi się już w najbliższej aktualizacji.


piątek, 1 września 2017

Wprowadzono osobne pliki instalacyjne dla DRUCZKA PRO oraz FAKTURZYSTY PRO. Jeśli dotychczasowa licencja nie jest prawidłowo rozpoznawana, prosimy upewnić się, czy problem nie wynika z użytkowania starego skrótu z wersji programu sprzed roku 2015.

Wiele poprawek w różnych miejscach programów. W programach Warsztat oraz Serwis podczas fakturowania zlecenia, jeśli zlecenie było oznaczone jako już opłacone, automatycznie uruchomiona zostanie opcja rozliczenia płatności za to zlecenie.© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.