Studio JZK     Druczek   Warsztat   Serwis   Majster   Fakturzysta   Rolnik   Hotel   Lokator   Kancelaria   Mecenas   Szkoła   Gabinet  

Blog programistów

wtorek, 31 lipca 2012

Mailing: Poprawione usuwanie maili z tabeli modułu Mailing.

Systemowe: Pliki instalacyjne przygotowywane są teraz przy użyciu nowszego narzędzia pakującego.

SMS: Bufor SMS teraz działa podobnie jak bufor maili - w formie samodzielnych plików. Umożliwia to współdzielone generowanie SMS podczas pracy w sieci. Każdy SMS jest oznaczany identyfikatorem komputera, który go wygenerował. Wysłane SMS są z kolei zapisywane jako jeden ciągły plik, co oszczędza klastry na dysku.


poniedziałek, 30 lipca 2012

Systemowe: Uaktualnione informacje w oknie O PROGRAMIE.

Przeglądarek PDF: Poprawione zachowanie programu po zmaksymalizowaniu.

Instaluj: Poprawki w programie instalacyjnym.


niedziela, 29 lipca 2012

VAT: Poprawione generowanie VAT-7 w zakresie nabycia wspólnotowego. Teraz można ręcznie wprowadzić odpowiednie opcje tak, aby zakup został wprowadzony odpowiednio jako np. wewnątrzwspólnotowe nabycie usług.

Umowy: Poprawione zaokrąglanie podatku w umowach.

Systemowe: Usunięta opcja ręcznej synchronizacji danych po naciśnięciu przycisku F5. Synchronizacja odbywa się automatycznie w czasie pracy w programie oraz oczywiście po jego ponownym uruchomieniu.


poniedziałek, 23 lipca 2012

Systemowe: Wiele drobnych zmian w różnych miejscach programu, przygotowujących do zmian prawnych w JZK, wchodzących w życie od 1 sierpnia 2012. Zobacz więcej o zmianach.


niedziela, 15 lipca 2012

Systemowe: Lepszy monitoring uruchomionych stanowisk. Każde uruchomione stanowisko tworzy i utrzymuje plik o nazwie "uzytkownik@komputer.user". Plik jest usuwany automatycznie przy zamknięciu aplikacji.


niedziela, 8 lipca 2012

Opakowania niebezpieczne: Nowy moduł o skrótowej nazwie OPAKOWANIA NIEBEZPIECZNE jest już dostępny. Teraz łatwo i prosto można rozliczać kaucję za opakowania sprzedawanych środków niebezpiecznych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.


sobota, 7 lipca 2012

Kasa: Poprawiony i ulepszony import ze starego formatu kasy. Teraz można wprost wybrać, które elementy mają zostać zaimportowane.

Systemowe: Ulepszona procedura przebudowy bazy danych. Teraz program jest dodatkowo odporny na nowe rodzaje błędów, wynikających z fizycznego uszkodzenia pliku na dysku.


środa, 4 lipca 2012

Umowy: Poprawiona procedura akceptacji umów zlecenia i o dzieło.


niedziela, 1 lipca 2012

Systemowe: Niektóre zasoby oraz dodatki przeniesiono do zewnętrznego pliku DLL. Przyspieszy to ładowanie głównego programu. Zasoby są ładowane wtedy, gdy są konieczne.© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.