Studio JZK     Druczek   Warsztat   Serwis   Majster   Fakturzysta   Rolnik   Hotel   Lokator   Kancelaria   Mecenas   Szkoła   Gabinet  

Blog programistów

piątek, 29 czerwca 2012

Kasa: Poprawiono wzorzec dokumentu KP i KW. Usunięto zbędne miejsca na podpis osoby zatwierdzającej wypłatę oraz podpis głównego księgowego. Większość osób korzystających z programów JZK to osoby samodzielnie prowadzące działalność gospodarczą albo niewielkie firmy, gdzie nie występuje stanowisko głównego księgowego. Firmy te również nie prowadzą tzw. pełnej księgowości. W razie potrzeby można jednak samodzielnie wyedytować wzorzec tak, aby zawierał wszelkie potrzebne dane albo otrzymać poprzedni wzorzec.

Faktury: W związku z mniej entuzjastycznym przyjęciem ze strony użytkowników, przywróciliśmy poprzednią funkcjonalność modułu Faktury. Teraz wyświetlanie nie jest dzielone na strony.

Faktury: Ulepszona procedura kompaktowania bazy faktur. Teraz automatycznie zostaną usunięte ewentualne duplikaty.


wtorek, 26 czerwca 2012

Faktury: Dostępny jest eksport faktur jako e-faktury do programu Sage Symfonia.


niedziela, 24 czerwca 2012

RR: W przypadku faktury VAT RR pole tekstów dodatkowych jest teraz zawsze włączone.


sobota, 23 czerwca 2012

Kontrahenci: Informacja o nazwie urzędu skarbowego jest teraz prezentowana w formie skróconej, tzn. Drugi US w Gdańsku zamiast Drugi Urząd Skarbowy w Gdańsku. Zwiększy to czytelność informacji i zapobiegnie jej obcinaniu.


wtorek, 19 czerwca 2012

Umowy: Teraz można ręcznie zmienić numer wystawionej umowy. Odpowiednia funkcja dostępna jest w module UMOWY pod prawym klawiszem myszy.


sobota, 16 czerwca 2012

Umowy: Okienko NOWA UMOWA ZLECENIE też zostało przygotowane w nowym formacie. Teraz to samo okienko odpowiedzialne jest tak za tworzenie, jak i edycję umowy. Nowe okienko zawiera nowe technologie interfejsu, w tym automatyczną adaptację do dostępnego rozmiaru ekranu i możliwość skalowania.


środa, 13 czerwca 2012

Umowy: Poprawki interfejsu w okienkach tworzenia nowej umowy. Nowe okienko tworzenia umowy o dzieło, prostsze, wygodniejsze, z wykorzystaniem nowych technologii wizualnych. Jeśli się przyjmie, podobnie będą wyglądały inne tego rodzaju okienka w programie.


sobota, 9 czerwca 2012

Warsztat: Poprawiona współpraca programu z programem Cacadu, odpowiedzialnym za odczyt kodu Aztec z dowodów rejestracyjnych.


piątek, 8 czerwca 2012

Systemowe: Zaktualizowano informacje o pomocy technicznej.


niedziela, 3 czerwca 2012

Przewodnik: Jest już dostępny nowy Przewodnik Użytkownika: Fakturowanie 2012. Szczegółowo opisano tam fakturowanie, czyli najczęściej używaną funkcję programów Pakiet JZK. Warto poczytać o nowym serwisie mojefaktury.pl, a także ważne informacje dotyczące sposobów pracy z magazynem i fakturami. Przewodniki w PDF można pobrać ze strony internetowej.

Faktury: Poprawiono menu w kilku miejscach programu. Faktura wewnętrzna jest dostępna teraz bezpośrednio z menu.© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.