Studio JZK     Druczek   Warsztat   Serwis   Majster   Fakturzysta   Rolnik   Hotel   Lokator   Kancelaria   Mecenas   Szkoła   Gabinet  

Blog programistów

środa, 29 lutego 2012

Grajek: Teraz dla uruchomienia programu nie jest konieczna licencja. Grajek to jeden z kilku programów dostępnych teraz bez licencji dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Systemowe: Rozwiązano problem z komunikatem Integer overflow, występującym w 64-bitowych systemach z ilością pamięci RAM przekraczającej 4 GB. Powodem było użycie zmiennej mogącej pomieścić raptem 4GB. To zaszłość ze starych systemów, która dopiero teraz się ujawniła. Teraz za to użyliśmy 64-bitowej liczby całkowitej, której pojemność przekracza 1EB (2^60 lub 10^18), czyli ponad miliard gigabajtów (milion terabajtów). Słowem, na jakiś czas problem mamy rozwiązany :)

Administrator: Administrator dostępny jest teraz też w wersji DEMO. Dodatkowo każda osoba kupująca NOWĄ licencję na jeden z naszych programów otrzymuje bezpłatnie Abonament Serwisowy zależnie od rodzaju licencji: 30-dniowy w przypadku licencji Start, 90-dniowy w przypadku licencji PRO, roczny w przypadku licencji Ultimate. Oferta dotyczy tylko nowych licencji.

Systemowe: Poprawiona prezentacja małych ułamków czasowych, w szczególności dotyczących czasu wykonywania złożonych operacji.


wtorek, 28 lutego 2012

Systemowe: Drobne poprawki interfejsu w różnych miejscach programu. Logo aplikacji jest teraz wyświetlane na głównej stronie programu obok kalendarza.

Ustawienia: Poprawione ustawianie i zapisywanie opcji modułów na ekranie.

Hotel: Z przyczyn technicznych dotychczasowa strona startowa z grafikiem będzie widoczna jako zakładka Dziś. Można ją ustawić jako moduł startowy w ustaweniach programu. Dzięki temu program będzie bardziej spójny, będzie również możliwość rozwoju tej strony.

Rozliczenia: Poprawki interfejsu w module.

Faktury: Włączono pełną obsługę ekofaktur. Jeśli dla klienta włączono obsługę ekofaktur, takowe będą wystawiane automatycznie. Każdą fakturę można zamienić na ekofakturę i odwrotnie. Więcej informacji na specjalnej stronie internetowej.

Faktury: Poprawiony interfejs modułu.

ISP: Włączona opcja ekofaktury. Zamiast trzech opcji wysyłania/drukowania jedna prosta opcja w danych kontrahenta. Jeśli klient wybiera ekofakturę, nie jest drukowany oryginał faktury, a faktura jest zawsze wysyłana mailem. Jeśli klient wybiera fakturę papierową, oryginał jest drukowany, a faktura jest wysyłana mailem tylko na życzenie.

ISP: Poprawiony interfejs modułu ISP.FAKTUROWANIE.


poniedziałek, 27 lutego 2012

Napisz do JZK: Teraz wysyłając zgłoszenie można podać imię i nazwisko osoby kontaktowej. Dodatkowo można wybrać zamówienie usługi Abonament Serwisowy.

Licencje: Poprawione pobieranie subskrypcji z serwera internetowego JZK. Teraz można pobrać także standardowe licencje. Poprawiona akceptacja niektórych subskrypcji w programach JZK.


niedziela, 26 lutego 2012

Pamięć: Osoby posiadające aktywny Abonament Serwisowy lub licencję na Pakiet Premium zobaczą w prawym rogu programu stale aktualizowaną informację o zużyciu pamięci RAM i pozostałej wolnej ilości w systemie.

Chmura: Zapisywanie w Chmurze IMAP™ jest dostępne teraz dla każdego obiektu, w ramach opcji Zaawansowane. Jeśli zapisywany jest pojedynczy obiekt w Chmurze, jest to tylko forma kopii zapasowej. Aby korzystać z synchronizacji, trzeba zapisać w Chmurze IMAP™ cały pakiet danych, czyli bazę danych lub kopię zapasową.

Licencje: Kopia licencji zapisywana jest teraz również w systemowym Rejestrze Windows. Docelowo licencje będą zapisywane przede wszystkim w Rejestrze.

Centrum Licencji: Poprawione wyświetlanie listy licencji. Poprawiona procedura usuwania licencji. Teraz usunięte mogą być wszystkie licencje, także te nierozpoznane przez program. Usuwanie licencji jest teraz dostępne wyłącznie w ramach Centrum Licencji.


sobota, 25 lutego 2012

Umowy: Teraz można wydrukować kartę wynagrodzeń dowolnego zleceniobiorcy/pracownika za dowolnie wybrany okres.

PDF: Jeśli włączono opcję podglądu pliku PDF po wygenerowaniu, nie jest on kasowany po wysyłaniu mailem. Niestety, będzie to zajmować miejsce na dysku.

PDF: Rozwiązano problem z drukowaniem złożonych dokumentów PDF w systemie Windows XP. Jak się okazało, jedynym wyjściem w systemie Windows XP jest ograniczenie jakości drukowanych dokumentów. Poddruk dokumentu generowany będzie ze zmniejszoną rozdzielczością. Wilk syty i babcia cała, jak mawiał Czerwony Kapturek ;) W systemach wyższych niż XP (Windows Vista, Windows 7) nie ma problemu z przydzielaniem dużych ilości pamięci, zatem wydruk generowany jest z pełną dostępną rozdzielczością, najczęściej 600x600 dpi.

Banki: W programach Pakietu JZK udostępniono właśnie najnowszą bazę banków. Nowy interfejs modułu banki. Teraz ułatwione wyszukiwanie, również wprost po numerze rachunku bankowego. Przy okazji odświeżono także interfejs innych baz danych.

Urzędy skarbowe: Odświeżona baza urzędów skarbowych.

Instalator: Nowy program instalacyjny JZK jest już dostępny. Jeśli nie wiesz, jaki program JZK pobrać, pobierz program instalacyjny i zobacz sam ;) Program rozpoznaje posiadane licencje i ścieżki, w których poprzednio zainstalowano programy JZK.

Uwaga: Posiadacze programu antywirusowego Avast odnotowali dziś nieprzyjemną akcję ze strony tego programu. Jeśli Avast jest aktywny, przy próbie uruchomienia programu JZK następuje jego szybkie zamknięcie. Za błąd odpowiada funkcja Autosandbox w Avaście. Żeby było śmieszniej, nasz program się uruchamia, a dopiero po kilku sekundach następuje jego wyłącznie - więc gdyby naprawdę był groźną aplikacją, dawno zdążyłby narobić szkód. Jest to tym bardziej żenujące, że nasze aplikacje posiadają podpis cyfrowy gwarantujący tożsamość aplikacji...


piątek, 24 lutego 2012

Instalacje: Poprawione funkcje aktywacji internetowej.


czwartek, 23 lutego 2012

Instalator: Nowy internetowy program instalacyjny Pakietu JZK jest już dostępny do przetestowania. Warto go wypróbować! Daje zupełnie inną jakość pracy. Wszelkie uwagi mile widziane. Instalator dostępny jest na stronie z kolejnymi wersjami.


środa, 22 lutego 2012

Drukowanie: Rozwiązany problem z uciekającą pamięcią podczas drukowania bardziej złożonych dokumentów, szczególnie deklaracji PDF. Dodatkowo w oknie drukowania umieszczono wskaźnik ilości wolnej pamięci RAM, pokazujący ostrzeżenie, jeśli dostępna pamięć spada poniżej 30%.

Książka: Przy próbie wydrukowania rozliczenia rocznego program sam umie przełączyć się na grudzień.

Systemowe: Nowe, poprawione pliki instalacyjne. Teraz instalator każdego programu jest ładniejszy, uruchamia się zauważalnie szybciej i daje dodatkowe możliwości.

Systemowe: Poprawione zachowanie głównego okna Pakietu JZK w systemie Windows 7. Teraz program zawsze uruchomi się tak, jak został pozostawiony.

Systemowe: Usunięty problem z zamykaniem programu w sytuacji, gdy włączono obsługę Chmury, a nie podano portu dla usługi. Teraz w takiej sytuacji usługa automatycznie się wyłącza.

Chmura: Teraz aktywne połączenie z Chmurą IMAP™ sygnalizowane jest kontrolką w dolnym prawym rogu głównego okna programu.


poniedziałek, 20 lutego 2012

Licencje: Sukcesywnie wydawane będą nowe kody aktywacyjne dla wszystkich użytkowników. Nowe kody aktywacyjne będą miały nieco inną postać. W miarę możliwości wyróżnikiem licencji będzie teraz po prostu adres e-mail, przypisany do konta klienta. Nowe kody będą rozpoznawane przez programy począwszy od wersji z 20 lutego 2012, a stare kody przestaną działać w roku 2013. Przez ten czas każdy użytkownik otrzyma na pewno nowe kody aktywacyjne. Wprowadzamy również generalną, prostą zasadę - w przypadku licencji innych niż roczna, jest ona zawsze przypisana do rocznej wersji programu. W przypadku osób posiadających np. licencję kilkuletnią, co roku będziemy wydawać nowe kody aktywacyjne. Tylko w ten sposób możemy zachować porządek w licencjach. Warto podkreślić, że dla znakomitej większości użytkowników nie oznacza to żadnego utrudnienia, bo i tak co roku dostają nowe kody aktywacyjne.

Ikonki: Po kolejnej aktualizacji powinny zmienić się ikonki zainstalowanych programów. Teraz ikony są identyczne ze wzorami opakowań i plansz programów. Daje to jednolitą, sympatyczną identyfikację wizualną całego produktu.

Kody: Odświeżono program Kody Pocztowe. Ujednolicony i prostszy interfejs. Poprawione linki do serwisów internetowych. Przeglądarka internetowa jest teraz wbudowana wprost w programie. To doskonała funkcja! Czekamy teraz tylko na aktualizację bazy danych.


sobota, 18 lutego 2012

Licencje: Uporządkowany system aktywacji internetowych. W przypadku licencji wieczystych do 31 marca każdy użytkownik programu JZK otrzyma albo automatycznie nową licencję na bieżący rok, albo ankietę z prośbą o dopełnienie procedury rejestracyjnej. Z uwagi na ogromną ilość nieprawidłowości w systemie licencji, nie ma innej możliwości niż wydanie każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi nowej licencji. Sytuacja dotyczy wyłącznie osób korzystających z licencji wydanych przez 1 stycznia 2009 roku. Z uwagi na ilość korespondencji potrzebnej do wysłania, cała akcja potrwa przynajmniej dwa miesiące. Przepraszamy z góry za ewentualnie niedogodności, ale sytuacja wymaga ostatecznego wyjaśnienia. Rejestracja nie wiąże się z żadnymi kosztami ze strony klienta, a jej koszt zostanie pokryty z funduszy własnych firmy. Dodatkowo osoby, które dokonały były rejestracji w pierwotnym terminie (31 grudnia 2011), w podziękowaniu otrzymają od nas firmową torbę Druczka. Procedura rejestracji licencji wieczystych została szczegółowo opisana tutaj.


piątek, 17 lutego 2012

Licencje: Poprawiona procedura internetowej weryfikacji licencji. Wcześniej występowały problemy z rozpoznawaniem niektórych typów licencji. Teraz system wskazuje również, czy licencja wymaga wykupienia płatnych aktualizacji. Licencje zakończone lub przedłużone nie są teraz automatycznie blokowane, po prostu nowa wersja programu ich nie zaakceptuje i zażąda wprowadzenia aktualnej, ważnej licencji. Częśc użytkowników skarżyła się, że system nadgorliwie sprawdza prawidłowość licencji lub podaje niejasne dane. Od tej wersji program ściśle egzekwuje również kwestię aktywacji i weryfikacji licencji, odrzucając licencje sfałszowane. Nie będą już wydawane licencje tymczasowe (000000-), wydawane dotąd przed wystawieniem faktury. Niektóre osoby skarżyły się, że te licencje przestawały działać, co zresztą było przecież ich istotą. Obecnie licencje generowane będą wyłącznie w formie docelowej, po wystawieniu faktury.


czwartek, 16 lutego 2012

Gabinet: Nowe bazy leków. Teraz program daje bezpośredni dostęp do urzędowych baz leków. Program Gabinet w najnowszej wersji daje dostęp do wszystkich publicznie dostępnych internetowych baz leków. Wbudowana zostały także bezpośrednio urzędowe bazy leków według obwieszczenia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych: część A (dopuszczenia w Polsce), B (dopuszczenia w UE) i C (import równoległy). Więcej informacji tutaj.


wtorek, 14 lutego 2012

Faktury: Poprawione wprowadzanie faktur wewnętrznych.


poniedziałek, 13 lutego 2012

Przeglądarek: Włączono funkcję drukowania dokumentów PDF.

Systemowe: Poprawiono rozmiar okien na ekranach 800x600.

Systemowe: Poprawione tworzenie zamówień, ofert i proform. Teraz każdy z tych dokumentów jest osobnym rodzajem obiektu, co rozwiązuje wcześniejsze problemy z ich rozpoznawaniem i drukowaniem nieprawidłowego tytułu świeżo utworzonego dokumentu. Efekt uboczny jest taki, że zmienia to odrobinę format bazy danych, zatem odczytanie tych dokumentów w starszej wersji oprogramowania nie będzie możliwe.

Zamówienia: Poprawione tworzenie nowego zamówienia. Teraz można wprowadzić od razu planowaną datę realizacji zamówienia.

Subskrypcje: Poprawiono obsługę subskrypcji dla bardzo krótkich adresów e-mail.


niedziela, 12 lutego 2012

Faktury: Poprawiony mechanizm wystawiania faktur w oparciu o inne dokumenty.

WZ: Poprawione wystawianie faktury do WZ. Wcześniej pokazywał się błąd uniemożliwiający zakończenie procedury.

Systemowe: Poprawiona treść komunikatu pokazujące się w razie wystąpienia błędu Brak miejsca w magazynie. Błąd związany jest ze sposobem zarządzania pamięcią w systemie.

Kontrahenci: Poprawione wyświetlanie danych w systemowym panelu kontrahenta, obecnym w okna typu Nowa faktura.

Folder Commander: Odświeżony program Folder Commander. Teraz dla użytkowników domowych jest całkowicie bezpłatny.

Monitor Internetowy: Program został odświeżony.

Systemowe: Nowe, eleganckie ikony wersji X2.


sobota, 11 lutego 2012

Przeglądarek PDF: Nowy Przeglądarek X2. Nowy, przyjazny interfejs, automatycznie dopasowujący się do rodzaju dokumentu. Teraz przeglądanie plików PDF jest naprawdę wygodne. Nowy sposób wybierania pliku do otwarcia, zintegrowany z programem Folder commander. Dużo nowych możliwości i nowa strona programu.


piątek, 10 lutego 2012

Akytwacje: Poprawiona procedura aktywacji internetowej. W sporadycznych przypadkach aktywacja nie była wykonywana poprawnie, jeśli połączenie internetowe było blokowane. Teraz program jest odporny na tę sytuację.

ISP: Poprawione rozliczanie wpłat. Teraz w razie problemów program wyświetla dodatkowe komunikaty informacyjne.

Gabinet: Poprawione wprowadzanie numerów recept. Niektóre kombinacje numerów powodowały błąd. Ulepszono też procedurę wprowadzania bloczków.


czwartek, 9 lutego 2012

VAT: Nowy system drukowania deklaracji VAT-7 i VAT-7K. Teraz także i te deklaracje przeniesiono do nowego formatu PDF. Przed wydrukiem program informuje o ewentualnej konieczności weryfikacji danych skarbowych. Dane po weryfikacji zapisywane są teraz na stałe.

VAT: Przyspieszone zasysanie danych. Wcześniej program niepotrzebnie dokonywał wielokrotnej przebudowy bazy danych w trakcie zasysania, teraz robi to jeden raz na koniec.

ISP: Abonent o statusie ODCIĘTY jest teraz prezentowany z pomarańczowym podświetleniem.

Warsztat: Nowy moduł RAPORTY. Teraz można uzyskać przejrzyste wykresy i raporty z pracy programu. Raporty mogą być za dowolny okres, grupowane według lat, kwartałów, miesięcy, tygodni lub dni. Wykres może być rozłożony względem dat lub wyróżnika raportu. Teraz dużo więcej możliwych kombinacji wykresów!


środa, 8 lutego 2012

Przelewy: Ulepszone tworzenie nowego przelewu dla kontrahenta. Teraz wprost pokazywany jest zawsze numer konta i oddział banku, do którego kierowany jest przelew. Tworzenie przelewu jest teraz kończone standardowym okienkiem akceptacji dokumentu, w którym można wybrać, czy dokument ma być drukowany.

Przelewy: Teraz w oknie przelewu ZUS bardzo wygodna nowa opcja wstawienia standrdowych kwot składek. Koniec z przepisywaniem stawek!

ZUS: Poprawiony interfejs modułu. Teraz można wprowadzić automatycznie standardowe stawki od razu na cały kwartał lub rok, jeśli tylko są znane kwoty.

ZUS: Nowe okno edycji miesięcznych składek ZUS. Teraz zawartość okna jest przejrzysta i uporządkowana.

Faktury: Wygodne kompaktowanie faktury. Teraz w oknie edycji faktury dostępny jest przycisk Kompaktuj. Jeśli faktura zawiera wiele podobnych pozycji, można je zsumować do jednej pozycji zbiorczej. To wygodne w przypadku faktur wystawianych do serii zleceń czy dokumentów WZ.

Magazyn: Poprawione tworzenie zbiorczej faktury do WZ. Dla pojedynczych WZtek dostępna jest teraz szybka ścieżka tworzenia faktury. Teraz można zaznaczyć kilka WZtek, aby wprost wymusić zbiorczą fakturę dla tych wskazanych WZtek. Nowe okienko tworzenia zbiorczej faktury. Teraz dane są prezentowane w sposób jasny i przejrzysty. Można ręcznie pominąć niektóre pozycje z listy. Faktura do WZtki teraz nie ściąga już stanów magazynowych, wcześniej mogło się to zdarzyć przy niektórych kombinacjach ustawień programu.

Faktury: W przypadku faktury unijnej, program drukuje teraz kwotę do zapłaty w walucie faktury.

ISP: Ulepszone wprowadzanie płatności do faktury VAT. Teraz program jawnie informuje, czy powiązał wpłatę z fakturą, co pozwala znaleźć ewentualne błędy. Poprawione wypełnianie tabeli ROZLICZENIA.

Kasa: Ulepszone tworzenie i drukowanie KP. Nowy wzorzec druku KP. Teraz KP ma pole na podanie wprost numeru dokumentu, którego dotyczy. KP drukowane w ISP otrzymuje teraz informację o numerze umowy, której dotyczy, pozwala to zachować odpowiednie powiązania.

Rozliczenia: Poprawiona edycja elementu wpłaty do faktury lub w ISP.

ISP: Nowy status klienta ODCIĘTY. Warto go włączyć dla osób, którym odcinamy dostęp do sieci z powodu nie opłacenia abonamentu.

Warsztat: Podświetlane są teraz zlecenia zakończone, a nie opłacone. Pozwala to łatwiej zorientować się w statusie płatności.


wtorek, 7 lutego 2012

Książka: Poprawione ustawianie parametrów podatkowych miesiąca. Teraz przełączanie jest szybkie i powoduje od razu przebudowę bazy danych. Poprawiony interfejs okienka.

Książka: Jest już dostępny nowy formularz PIT-36L oraz PIT-36 do rozliczenia rocznego.

PDF: Poprawione wysyłanie załączników PDF. Wcześniej tymczasowy plik PDF nie był usuwany, teraz jest.

Przelewy: Usunięty problem z generowaniem nowego przelewu. Wcześniej występował problem przy próbie wygenerowania drugiego lub kolejnego przelewu danego dnia.


poniedziałek, 6 lutego 2012

Systemowe: Drobne poprawki w Centrum Bezpieczeństwa Danych. Można teraz użyć opcji TYLKO PRZEBUDUJ, aby naprawić błędy występujące w bazie danych.

Napisz do JZK: Teraz w usłudze można dołączyć raport Monitora Baz Danych. To konieczne, aby śledzić ewentualne problemy z wydajnością baz danych. Korzystanie z tej usługi wymaga posiadania Abonamentu Serwisowego.

Napisz do JZK: Prostsze, płaskie okienko wysyłania zgłoszenia. Teraz wszystkie informacje mieszczą się na jednej stronie. Odchodzimy od ścieżek zdrowia, zwanych urzędowo Kreatorami - dla użytkowników są to częściej raczej kreatury.

Monitor: Dodatkowe opcje w Monitorze Bazy Danych. Monitor pokazuje teraz także wydajność wypełniania danych ekranowych, to najczęstszy powód spadku wydajności. Można łatwo prześledzić, ile trwa obróbka baz danych, a ile wypełnienie tabeli na ekranie.

Kompaktowanie: Ulepszone kompaktowanie danych. Teraz kompaktowanie pozwala także na przeniesienie roku 2011 do osobnego archiwum. W przypadku szczególnie obciążonych baz daje to dużo większą wydajność pracy.

Administrator: Przebudowa bazy danych jest teraz dostępna wprost pod prawym klawiszem myszy. Udostępniono też testowo możliwość przebudowy bazy z zadanymi parametrami dotyczącymi górki danych.

Chmura: Moduł obsługi Chmury nabiera docelowych kształtów. Teraz można przeglądać pliki danych i usuwać je w razie potrzeby. Program też automatycznie lokuje teraz kopię zapasową w Chmurze, jeśli wybraliśmy taką opcję.

Chmura: Ustabilizowany nagłówek wysyłanego pliku. Teraz dane zapisywane są wraz z ID stacji oraz ID licencji ostatniego użytkownika. To ułatwi śledzenie źródła problemów w razie potrzeby.


niedziela, 5 lutego 2012

Bazy danych: Wykorzystaliśmy w końcu elastyczność zawartą w formacie bazy danych X1. Teraz rozmiar obiektów na dysku jest dopasowywany inteligentnie do jego zawartości. W ten sposób rzadziej wystąpi konieczność przebudowy bazy danych. Docelowo każdy użytkownik będzie mógł samodzielnie zmieniać rozmiar tzw. górki, wybierając między oszczędnością miejsca na dysku a wygodą pracy. Górka standardowo wynosi 1KB, co jest adekwatne dla prostych obiektów typu Towar. W przypadku obiektów złożonych typu Faktura górka wynosić teraz będzie 4KB, czyli rozmiar każdej faktury na dysku zostanie zaokrąglony w górę do pełnych 4KB. Zajętość pamięci RAM nie ulegnie zwiększeniu, z wyjątkiem chwili zapisywania pliku na dysku. W przypadku obiektów bardzo złożonych (ISP) domyślna górka będzie wynosiła teraz 8KB, zaś w przypadku obiektu Wspólnota równo 1MB. Górka na dysku wypełniona jest jednolitą przestrzenią gwiazdek, zatem doskonale podlega pakowaniu. Generalnie aby górka spełniła swoje zadanie, powinna być równa średniej wielkości obiektu z trzeciego kwartyla bazy danych.

CBD: Drobne poprawki w Centrum Bezpieczeństwa Danych. Teraz informacje o bazie danych podlegają przewijaniu.


sobota, 4 lutego 2012

ISP: Wyłączono automatyczne uruchamianie zakładki DOKUMENTY na starcie programu. W trosce o wydajność, zakładka ta w ogóle nie będzie dostępna w programie ISP. Również wskaźniki ze strony startowej zostaną przeniesione do nowego modułu ISP.Statystyka.

Lokator: Poprawione hurtowe wprowadzanie naliczeń. Teraz cała praca seryjna odbywa się w pamięci, baza jest zapisywana dopiero na koniec pracy. Daje to niesamowite przyspieszenie operacji.

Chmura: Dostępne już jest zapisywanie danych do Chmury oraz odczyt tych danych z Chmury. W czasie testów okazuje się, że przy dobrym łączu internetowym i sprawnym serwerze wymiana całej bazy danych może trwać bardzo, bardzo krótko.


piątek, 3 lutego 2012

Lokator: Poprawiona edycja danych wspólnoty.

Chmura: Rozwiązano problem z zapisywaniem wielkich plików w chmurze IMAP. Nadal jednak zapisywanie nie działa na kontach GMAIL, proszę zatem korzystać z normalnych komercyjnych systemów, które nie narzucają nietypowych formatów i ograniczeń.


czwartek, 2 lutego 2012

Faktury: Wielokrotnie przyspieszono wyszukiwanie faktur po numerze.

ISP: Przyspieszono hurtowe przeliczanie sald.

Magazyn: Poprawione generowanie WZ do faktury i faktury do WZ. Wcześniej numery WZ nie były zapamiętywane w danych faktury.

Systemowe: Poprawki w oknie funkcji obiektu. Teraz standardowa informacja o obiekcie jest bardziej przejrzysta.

Mailing: Rozwiązany problem z podwójnym generowaniem stopki w mailach.


środa, 1 lutego 2012

Przelewy: Poprawiony interfejs okna nowego przelewu podatkowego. Po wyborze użytkownika automatycznie odświeżane są też dane na ekranie, w tym wybór urzędu skarbowego.

Remanent: Poprawione drukowanie podsumowania remanentu.

Start: Poprawki wyglądu strony startowej programu.© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.