Kontakt   Programy   Druczek®   Fakturzysta®   Warsztat   Podatki   Branżowe   · Co nowego? · Pobierz!   Zadzwoń   KUP!   Zaloguj się!  

Abonament serwisowy

Podstawowa pomoc techniczna w JZK jest bezpłatna. Pomoc taka dotyczy konfiguracji i uruchomienia programu oraz zapewnienia funkcjonalności zgodnej z ofertą.

Jeśli potrzebujesz długotrwałej pomocy telefonicznej, szkolenia z podstaw obsługi komputera albo zaawansowanej analizy danych przygotowanej przez naszych programistów, wykup Abonament Serwisowy.

Zamów teraz Abonament Serwisowy Premium

Jeśli problem nie daje się rozwiązać, na przykład z powodu innych niż standardowe potrzeb albo szczególnej konfiguracji po stronie klienta, nie robimy problemu z odstąpieniem od umowy.

Niezależnie od problemu, nikogo nie zostawiamy bez pomocy i porady. Kupując licencję masz pewność, że stoi za nią firma z odpowiednim zapleczem.

Zobacz, dlaczego to ważne i czym odróżniamy się od innych firm.

Zamów teraz Abonament Serwisowy Premium

Jeśli wolisz możesz rozliczać się za pojedyncze usługi i płacić tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz. Wydłuża to jednak czas reakcji, bo realizacja następuje dopiero do zaksięgowaniu płatności.


Informacja na inny temat? Szczęśliwy traf
© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.https://jzk.pl/abonament