Studio JZK - Serwis
  BLOG    POMOC    POBIERZ!    KONTAKT     
  DRUCZEK®    WARSZTAT    INNE PROGRAMY     

 

Przygotowaliśmy wiele nowości i nowych możliwości. Startuje wiele nowych usług online, odmieniających Twój sposób pracy z programem. Sprawdź, co się zmieniło!

RegonOnline™

To niesamowicie wygodna funkcja pobierania danych z KRS i CEiDG. Nawet jeśli masz przed sobą zupełnie nowego klienta, wystarczy tylko NIP, aby wystawić prawidłową fakturę VAT. Dane zostaną automatycznie wstawione do faktury. Magia!

Dane są pobierane błyskawicznie z urzędowych baz danych. Usługa jest teraz dostępna bezpłatnie dla naszych klientów i nie wymaga niczego, poza aktualną wersją programu i dostępem do internetu. Wypróbuj serwis RegonOnline.

CHMURA·JZK™

Już jest dostępna nowa usługa bezpiecznego przechowywania i wymiany danych. Dane spakowane i szyfrowane Twoim osobistym hasłem. Usługa jest dostępna bezpłatnie dla naszych klientów. Zobacz, jak to działa!

JZK® Online™

Eksportuj dane z programu, aby prezentować je klientom, współpracownikom, dostawcom! Zobacz, jak to działa!

WarsztatOnline™

Serwis WarsztatOnline™ pozwala błyskawicznie udostępnić wycenę i rozliczenie zlecenia Twojemu klientowi. Zobacz, jak to działa!

LokatorOnline™

Teraz szczegółowe rozliczenia lokatorskie dostępne są online. Każdy lokator może sprawdzić, czy wszystko jest prawidłowo zaksięgowane. Dostęp do indywidualnych naliczeń to także tylko kilka klinięć. Zobacz, jak to działa!

Abonament Serwisowy

Wykorzystaj wszystkie możliwości swojego programu. Nowy Abonament Serwisowy jest już dostępny, można go wykupić w dowolnym momencie. Zobacz, jak to działa!

Jednolity Plik Kontrolny

Nadchodzi obowiązek generowania plików JPK.
Zobacz, jak się przygotowujemy do JPK
Większość naszych klientów ma jeszcze całkiem dużo czasu.

Funkcje księgowe i generowanie plików JPK oparte będą w roku 2017 o nowy moduł Księgowalnia i nasz specjalny serwis Ksiegowalnia.pl.


sobota, 23 lipca 2016

Odnowione okienko fakturowania. Teraz wszystkie rzadko używane opcje zgrupowane są w jednej, przejrzystej tabelce, pozostawiając więcej miejsca na to, co najważniejsze.

Uporządkowano i uproszczono wstawianie danych z obiektów typu zamówienie lub WZ, PZ, a także tekstów dodatkowych.

Teraz dużo prościej wprowadza się dane odbiorcy faktury - jest do tego proste okienko edycyjne.

Zwraca uwagę bardzo wygodna funkcja pobierania danych z KRS i CEiDG. Wystarczy podać porawny NIP, a wszystkie dane zostaną błyskawicznie pobrane z urzędowych baz danych. Tak samo działa wyszukiwanie nazwy miejscowości po podaniu kodu pocztowego.

Uporządkowano wystawianie niektórych niszowych rodzajów faktur, na przykład faktury w procedurze marży. Teraz rodzaj marży wybiera się w ustawieniach programu, zależnie od profilu działalności przedsiębiorstwa. Rodzaj ten generalnie się nie zmienia. Zamiast czterech rodzajów faktury do wyboru w oknie fakturowania, mamy teraz tylko jeden, co jest bardzo pozytywne dla pozostałej większości użytkowników naszych programów.


piątek, 22 lipca 2016

Rozwijamy program Mecenas. Koncentrujemy się na dedykowanej aplikacji prawniczej, co pozwoli też zaoferować dodatkowe możliwości.

Przypominamy, że tak jak informowaliśmy wcześniej, funkcje prawnicze nie będą dostępne w programie Kancelaria. Osoby posiadające ważną licencję na program Kancelaria, które są prawnikami, otrzymają bezpłatnie upgrade licencji do programu Mecenas.

Zapraszamy do kontaktu także innych naszych klientów, którzy chcieliby wypróbować program Mecenas. Do końca roku osoby posiadające ważną licencję na Druczka mogą otrzymać na życzenie dodatkową licencję na program Mecenas - wystarczy tylko zadzwonić do JZK.

Rozwiązano problem z uciekającą numeracją w sytuacji, gdy przerwano wystawianie danego dokumentu. Implikuje to kilka zmian w procedurze akceptacji dokumentu, ale są to zmiany techniczne i nie powinny być zauważalne dla przeciętnego użytkownika.

Nowa strona startowa. Teraz informacja o ostatnich modułach i dokumentach jest bardziej przejrzysta.

Usunięto z listy rodzajów faktury fakturę uproszczoną. Jeśli ktoś ma ochotę wystawić fakturę uproszczona (sam NIP nabywcy, do 450 zł), po prostu wystawia ją standardowo, wpisując sam NIP. Program to zaakceptuje i wydrukuje fakturę prawidłowo. To samo dotyczy paragonu - jeśli ktoś chce wystawiać paragone bez danych nabywcy, po prostu ich nie wpisuje, zostaje tylko jeden rodzaj paragonu.

Usunięto kilka innych zbędnych opcji w fakturowaniu, w tym Zamówienie dla dostawcy bez cen i nadmiarowe opcje faktury VAT marża. To kolejny etap upraszczania programu bez straty funkcjonalności, dzięki czemu będzie bardziej przejrzyście i ergonomicznie.

Wdrożono automatyczne wyszukiwanie nowych i starych kontrahentów według NIP, tak jak to dzieje się chociażby na stacjach benzynowych wielkich sieci. Wystarczy wpisać NIP! Jeśli konhtrahent jest juz w bazie danych, zostanie wyświetlony. Jeśli jeszcze go nie ma, jego dane zostaną pobrane z CEiDG lub KRS, a następnie wyświetlone i automatycznie dodane do bazy. To bardzo proste, wydajne i efektywne.