Studio JZK | Programy dla firmy takiej, jak Twoja - Jak Zawsze Kapitalne- Serwis - Program do obsługi serwisu sprzętu, narzędzi i maszyn dowolnego rodzaju
  OPIS PROGRAMU    MODUŁY    CENNIK    ZAMÓW    POBIERZ  ·   KLIENCI    KONTAKT 

Serwis

Program do obsługi serwisu sprzętu, narzędzi i maszyn dowolnego rodzaju

Wraca nasz popularny program branżowy, dedykowany serwisom i warsztatom innym, niż samochodowe. Szczególnie dedykowany jest serwisom sprzętu AGD i sprzętu specjalistycznego.

Rejestrowanie zleceń, rozliczenia napraw, baza sprzętu, rozbudowany magazyn, fakturowanie, raporty i bardzo wiele innych ważnych opcji.

Najważniejsze w programie Serwis JZK® jest oczywiście rejestrowanie zleceń. Zlecenie może być umówione na czas przyszły, z opisowym statusem, z dowolnie długą treścią zlecenia, szczegółowym wykazem czynności do wykonania, własnymi uwagami.

Dostępne są moduły obsługi serwisowej sprzętu, także z naprawami gwarancyjnymi i przeglądami. Program Serwis JZK® w standardzie oferuje także obsługę sprzedaży ubezpieczeń, nie tylko komunikacyjnych.

Zlecenie w programie Serwis JZK® może kończyć się fakturą lub paragonem, wystawianymi całkowicie automatycznie. Płatnik może być inny niż zleceniodawca, można rejestrować zlecenia rozliczane bezgotówkowo z ubezpieczycielem, naprawy gwarancyjne i przeglądy.Teraz szczegółowe rozliczenie każdego zlecenia może być dostępne natychmiast on-line, gotowe do sprawdzenia i zaakceptowania przez Twojego klienta.

Jeśli prowadzisz warsztat samochodowy, wypożyczalnię pojazdów albo serwis oponiarski, wypróbuj nasz program Warsztat.


Rabat -50% przy zakupie nowej licencji