KontaktBlog     JPK   Programy   Druczek®   Fakturzysta®   Warsztat   Podatki   Branżowe   · Co nowego? · Pobierz!   Zadzwoń   KUP!   Zaloguj się!  

Odpowiedzialność społeczna JZK

Nie angażujemy się w głośne akcje medialne, które nazbyt często służą głównie promocji. Zamiast tego, sami znajdujemy osoby, którym trzeba pomóc i robimy to bez wielkiego rozgłosu.

Wspomagaliśmy uzdolnionego grafika z Bieszczad. Pomagaliśmy ufundować piękne wakacje dla dzieciaków z Mazur. Wspieraliśmy rodziny i organizacje, które tego potrzebują.

Dorzucamy się do paczek świątecznych, ale wolimy pomagać cały rok. Nakarmiliśmy kiedyś grupę kolonistów, którzy utknęli na wycieczce w górach. Współfinansowaliśmy pomoc dla starszych Polaków za granicą.

Każdego roku wspieramy inicjatywy, które uznajemy za warte wsparcia. Nie znajdziecie tam naszego logo, wystarczy nam radość w oczach osób, którym możemy pomóc. Dziękujemy naszym klientom, dzięki którym jest to możliwe. To Wy pomagacie najbardziej.

Wspieramy polskie szkoły na Wschodzie

Już od lat wspieramy dobre inicjatywy. Kolejny rok jesteśmy sponsorem charytatywnej akcji NIE JEST KOLOROWO. Pomagamy polskim szkołom i placówkom wychowawczym na Wschodzie. Już niedługo rusza konwój. Kupując dowolną licencję JZK, wspierasz tę akcję. Dziękujemy!

Zobacz, kim jesteśmy i jak pomagamy.

© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2018
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2018
Wszelkie prawa zastrzeżone.https://www.jzk.pl/pomagamy