Studio JZK     Druczek   Fakturzysta   Podatki JPK   Niezbędnik JPK   Warsztat     Branżowe   ·   Co nowego?   Pobierz!   Zadzwoń   KUP!   NOWY ZUS!

Blog programistów

sobota, 19 sierpnia 2017

Nowa strona startowa już gotowa i wyświetla się w programie. Zachęcamy do samodzielnego ustawiania tego, co ma na niej być.

Przygotowujemy nową ofertę na rok 2018. Już dostępne są niektóre aplikacje w sensie technicznym.

Wracamy w nowej odsłonie z programem Niezbędnik JPK, oferującym teraz najważniejsze podstawowe opcje za doskonałą cenę. Już nie będzie wymówki, że jest zbyt drogo.

Można także zamawiać bezpłatną licencję Podatki JZK® na rok 2018, do czego zachęcamy już teraz.

Nowe pudełka, ikony i loga już widoczne. Logotypy i układ graficzny na rok 2018 są wyjątkowo proste, eleganckie i przejrzyste. Staraliśmy się zachować ciągłość graficzną, dlatego kolory i obrazy pozostały podobne jak rok temu. Każdy dzięki temu łatwo odnajdzie swoją aplikację.


czwartek, 17 sierpnia 2017

Przygotowujemy nowy interfejs dla nowych wersji 2018. Na razie wykonano korekty układu programu, częściej używane moduły pojawią się w drzewku w głównym oknie programu. Tak jak dotychczas, wszystkie moduły dostępne są standardowo w gónym menu i tu nie ma żadnych zmian.

Udostępniono możliwość korzystania z nowej czcionki Open Sans dla interfejsu programu, który jest dzięki temu bardziej przejrzysty i łatwiejszy do czytania. Odpowiednią opcję znajdziemy na pierwszej stronie ustawień programu.

Strona startowa i główne okno programu ma teraz nowy układ, zawierający bardzo wiele przydatnych informacji. Wystarczy nacisnąć Esc w dowolnym momencie pracy z programem, aby wyświetlić ową stronę główną.


sobota, 12 sierpnia 2017

Nadchodzi czas na nową roczną wersję programu. Jak co roku, koniec wakacji oznacza intensywne przygotowania. Wiemy już, jakie wersje programów będą oferowane. Zobacz szczegóły.

Nowa strona startowa Pakietu JZK. Prosty, logiczny układ, który można skonfigurować zależnie od własnych potrzeb, bo każdy z dostępnych elementów można ukryć, zostawiając tylko to, co ważne.© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.