Studio JZK     Druczek   Fakturzysta   Podatki JPK   Niezbędnik JPK   Warsztat     Branżowe   ·   Co nowego?   Pobierz!   Zadzwoń   KUP!   NOWY ZUS!

Blog programistów

wtorek, 16 lutego 2016

Aktualizacja techniczna. Odświeżono pliki instalacyjne. Wyłączono zawartość aktywną w tych plikach.

Zakończono kolejny etap transferu. Wszystkie ważne usługi działają prawidłowo. Osiągnięto czas weryfikacji prawidłowych licencji rzędu milisekund, bez obciążania zarówno serwerów, jak i łącza klienta.

Zachęcam do samodzielnego składania zamówień. Odświeżono oprogramowanie sklepu internetowego, umożliwia teraz szybkie zamówienie dowolnej wersji dowolnego programu w wybranej konfiguracji. Sklep działa płynnie także ze wznowieniami licencji, oferując bezpośrednią płatność on-line kartą płatniczą, przelewem internetowym albo z konta PayPal. Zachęcamy do korzystania z tej możliwości.


środa, 10 lutego 2016

W związku z trwającą propagacją zmian DNS, niektóre serwisy JZK mogą nie działać poprawnie w ciągu najbliższych kilku dni. Zmiany są przejściowe i niemożliwe do przewidzenia, zależą od działania serwisu DNS konkretnego dostawcy internetu. Za 2 dni wszystko powinno działać już poprawnie. W związku ze zmianą serwisu i operatora, mogą występować także chwilowe przerwy w działaniu sklepu internetowego. W razie problemów prosimy o kontakt telefoniczny z BOK.

Wycofujemy niektóre oferty promocyjne, zostaną zastąpione nowymi. Od 1 lipca spodziewamy się zmian w ofercie, będziemy o nich wcześniej informować. W skrócie, spodziewamy się nowej, atrakcyjnej oferty i zmniejszenia ilości dostępnych opcji.

Za kilka dni zostanie udostępniony nowy serwis aktualizacji. Pobieranie aktualizacji powinno być szybsze i prostsze, będzie także możliwość samodzielnego ustawienia niektórych opcji aktualizowania.


wtorek, 9 lutego 2016

Nowe wzorce deklaracji VAT. Dostępne VAT-7(16) i VAT-7K(10). Różnią się tradycyjnie tylko 1 polem. Z uwagi na to, że nowe wzorce deklaracji są mniejsze, można było wyłączyć już opcję alternatywnego drukowania deklaracji podatkowych.


niedziela, 7 lutego 2016

Poprawki techniczne. Wiele poprawek w różnych miejscach programów. Przyspieszono wystawianie faktur, szczególnie w przypadku ogromnych baz danych - program tracił niepotrzebnie sporo czasu na kilka w sumie nieistotnych czynności.

Zauważyliśmy, że wiele osób wystawia dokumenty w programach bardzo nonszalancko, nie korzystając na przykład z bazy towarów, nie wypełniając prawidłowo różnych pól etc. Nie byłoby problemu, gdyby te same osoby nie miały potem pretensji do nas, że program nie działa do końca prawidłowo. Dlatego będziemy wprowadzać łagodne podpowiadanie, jak należy prawidłowo postępować z programem.

Przygotowujemy nowe okienko fakturowania. Będze przydatne na przykład do wygodniejszeg wystawania szybkich faktur z ręki.


wtorek, 2 lutego 2016

Aktualizacja techniczna. Nieco poprawek w obsłudze modułu KP, przygotowujemy się do większej aktualizacji. W tej aktualizacji uwzględniono także korekty problemów zgłoszonych w ostatnich dniach. Wrócił w nowej formule moduł Archiwum Kasy, pozwala teraz na wygodne przeszukiwanie historii wpisów kasowych.© Studio JZK programy komputerowe, 1992-2017
© Studio JZK sp. z o.o. 2012-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.